Zaujalo Vás náše soustředění? Bude Vám v létě 14 až 19 let? Budete mít za sebou alespoň osmou třídu nebo odpovídající ročník gymnázia? Pak stačí jen vyplnit předběžnou přihlášku!

Soustředění (tábor) se bude konat od 28. června do 12. července 2025 v Plasnici v Orlických horách (v horské chatě Radost).

V roce 2024 byla cena soustředění 9 300 Kč. Cena soustředění v roce 2025 bude stanovena až začátkem roku 2025, přihlášené účastníky budeme informovat. Poplatek za soustředění tvoří náklady na ubytování účastníků, strava 5× denně a celodenní pitný režim. Všechny ostatní náklady jsou hrazeny z jiných zdrojů. Společnou dopravu na místo konání soustředění ani z něj nezajišťujeme.

Předběžnou přihláškou nám dáváte najevo, že máte o soustředění zájem a chcete si rezervovat místo. Tato přihláška není z vaši strany nijak závazná. Na druhou stranu když budeme vidět, že je o soustředění zájem, o to intenzivněji budeme pracovat na jeho přípravě.

 

Pokud byste se chtěli zeptat na nějaké další podrobnosti, budeme rádi, když nám napíšete.

Mám zájem se zúčastnit soustředění v roce 2025 (tento zájem je nezávazný, ale zaručuje vám, že až pravděpodobně v lednu či únoru rozešleme podrobnější informace a závazné přihlášky, dostanete ji mezi prvními):