Soustředění v létě 2023 – se opravdu vydařilo, podívejte se do galerie a na projekty.

Další soustředění se bude konat
od 29. června do 13. července 2024
v Plasnici v Orlických horách.


Soustředění je určeno pro osmáky až maturanty.

Soustředění je pro letošní rok naplněné. Vyplněním předběžné přihlášky nám dáte najevo, že máte zájem se zúčastnit v roce 2025.

Těšíme se na viděnou.


Letní tábor, kde se s nudou nepočítá!

Naše soustředění je určeno pro mladé lidi, kteří mají zájem poznávat nové věci i během prázdnin. Za tímto účelem připravuje tým zkušených vedoucích dopolední matematické, fyzikální a informatické kurzy, projekty, odborné přednášky i propracovaný mimoodborný program.

Kurzy i projekty si můžete vybrat ze široké nabídky dle vlastních zájmů a dovedností. Pro Vaši práci Vám bude k dispozici vybavená dílna, počítačová laboratoř i knihovna. Další zkušenosti získáte při prezentování výsledků na závěrečné konferenci před svými kolegy a vedoucími.

V rámci mimoodborného programu na Vás čeká celotáborová hra s propracovaným příběhem. Můžete si tak protáhnout tělo, vyčistit mysl, užít spoustu zábavy a postavit se zdánlivě nepřekonatelným výzvám. Samozřejmě se můžete těšit i na tradiční táborové aktivity, jako je celodenní výlet, táborák, kytarování či taneční večer.

Lepší obrázek o našem táboře si můžete udělat po prohlédnutí galerie nebo přečtení některých projektových dokumentací z loňských ročníků.

Pokud Vás náš tábor zaujal, podívejte se na podrobnější informace k následujícímu roku nebo nám napište.